Hakkımızda

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Kartal Rent a Car yönetimi, profesyonel kadrosuyla kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Oto Kiralama, Filo Kiralama ve Ticari Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan Kartal Rent a Car her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir. İlkelerimiz; Kalite, Güven ve Dürüstlüktür. Kartal Rent a Car, kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:
- Ürün kalitesi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
- Tedarikçi ve taşeronlarımızla, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,
- Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek.

Bunların yanı sıra çeşitli hizmet opsiyonlarımız da müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Örneğin günlük ekonomik rent a car hizmetinin yanı sıra uzun dönem araç kiralama, şoförlü transfer hizmeti ve lüks araç kiralama gibi hizmetler, firmamız bünyesinde mevcut durumdadır.

Firmamızdan aldığınız araç kiralama hizmeti, aracın teslimi ile sonlanmamakta; Sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşatmak adına, herhangi bir problem yaşamanız durumunda sizlere her an yardımcı olabilecek profesyonel kadromuz, başından sonuna eksiksiz hizmet anlayışıyla, müşterilerimizi kötü tecrübelerden uzak tutmaktadır.Rent a car konusunda Kartal Rent A Car’ı tercih ettikten sonra tek yapmanız gereken, rahat bir yolculuğun tadını çıkarmak.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Lara Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş.